Повідомлення про Україну від команди CybelAngel

 Читать по-русски.

Війна породжує похмурі часи. Але в непроглядній темряві навіть найменша іскра стає джерелом світла. CybelAngel засуджує війну проти України та будь-яке насильство. Ми приєднуємося до сотень інших компаній, які закликають до припинення війни та відновлення миру в Україні та навколо неї. Команда CybelAngel – це велика сім’я. Ми з гордістю приймаємо людей такими, якими вони є, і хочемо, щоб усі співробітники CybelAngel, незалежно від їхнього походження та приналежності до країн, залучених до конфлікту, відчували себе комфортно в нашій компанії та отримували підтримку у ці важкі часи. У рамках нашої відповідальності як компанії, що займається кібербезпекою, ми вживаємо заходів щодо запобігання переростанню конфлікту в більш масштабну кібервійну, яка може мати серйозні наслідки:

  • Ми будемо безкоштовно пропонувати свої послуги зацікавленим НКО, активним в Україні, щоб мінімізувати ризики кібератак.
  • Ми запропонуємо українським приватним компаніям безкоштовно провести оцінку їхньої вразливості до атак у регіоні.
  • Ми вже активно шукаємо критичні вразливості українських організацій і працюватимемо з відповідними структурами, щоб усунути їх до того, як їх знайдуть хакери.

Наша мета – захист українських компаній. Наша технологія призначена для захисту тих, хто її потребує. Зв’яжіться з нами для отримання більш детальної інформації: [email protected]